MADDE 1 – SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

SATICI: Çerkezköy Yazılım

ALICI: Müşteri

MADDE 2 – SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin konusu, Alıcının Satıcıya ait cerkezkoyyazilim.net web sitesinden elektronik ortamda veya yüz yüze sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları, satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu bilgileri elektronik ortamda kabul ettiğini ve sonrasında mal/hizmet siparişi verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE 3 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT ŞEKLİ

Alıcı’nın satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından online olarak teslim edilir. Teslim alınan ürün dosyalarının tüm güvenliği satın alan kişinin sorumluluğundadır.

MADDE 4 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT SÜRESİ

Alıcı’nın ödemesini yapıp satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından en geç 30 iş günü içerisinde teslim edilir. Aksi halde Alıcı siparişin iptalini ve ücret iadesi talep etme hakkına sahip olur.

MADDE 5 – ALICININ ÜRÜN KULLANIM ŞARTLARI

Alıcı, satın almış olduğu ürünü sadece seçtiği paket kapsamında belirlenmiş sayıda site/uygulama kapsamında kullanacağını beyan ve kabul eder. İlgili ürünlerin fonksiyon dosyaları güvenlik açısından şifrelenmektedir.

MADDE 6 – KURULUM HİZMETİNE İLİŞKİN ESASLAR

Alıcı, satın almış olduğu ürünü kendisi kurabileceği gibi kurulum işleminin Satıcı tarafından yapılmasını isteyebilir. İlgili hizmet; temanın kurulumu, menü, bileşen ve eklenti gibi temaya ait minimum gereksinimlerin sağlanmasından ibarettir.

MADDE 7 – TEKNİK DESTEK HİZMETİ

Satıcı, Alıcı’nın satın almış olduğu ürünle ilgili teknik desteği ücretsiz olarak sunmakla birlikte, teknik destek satın alınan ürünle sınırlıdır. Üründen kaynaklanmayan durumlarda teknik destek hizmeti sunulmaz. İlgili teknik destek hizmeti, Çerkezköy Yazılımın iletişim kanallarıdır. Teknik destek ile ilgili taleplere yanıt aralığı 0-7 gündür.

Ücretsiz teknik destek süresi ürünün lisans sayfasında belirli bir süre ile sınırlandırılmadığı sürece ömür boyudur. 

MADDE 8 – ÜRÜN İADESİ

Alıcı ürünleri elektronik ortamda teslim aldığı için, ürün iadesi hiç bir şartta mümkün değildir.

MADDE 9 – SİPARİŞ DEVRİ

Alıcı satın aldığı ürünü bir başkasına devredebilir. Eğer ürün ek lisans kapsamında alındıysa bir başkasına devretmek için aradaki ücret farkının ödenmesi şartıyla devir işlemi gerçekleştirilebilir.

MADDE 10 – SİPARİŞ İPTALİ

Alıcı satın aldığı ürünü ticari faaliyetlerinde kullanır veya hesabını üçüncü şahıslar ile paylaşırsa siparişi iptal edilir.

MADDE 11 – LİNK VERME

Çerkezköy Yazılım, sunmuş olduğu hizmetlerde Footer kısmında kendi web sitesine link verebileceğini beyan eder. Müşteri bunu istemiyor ise aradaki ücret farkını ödeyerek link kaldırma işlemini sağlayabilir.

MADDE 12 – BARINDIRMA HİZMETİ

Çerkezköy Yazılım, müşterilerine sunmuş olduğu barındırma hizmetini kendisinin anlaşmalı oluğu firma tarafından sürdürmektedir. Bu firmayla diyalogunu kendisi sürdürüp, müşteriyi bu konuyla bağlantı kurdurmaz.

Çerkezköy Yazılım, hizmet sunduğu müşterilerinin Website,Mobil,Dijital hizmetlerini yedeklemez, tutmaz. İşlem sonu silinen bu hizmetlerle alakalı olarak düzenli yedek alma işlemi için Çerkezköy Yazılıma bildirilmeli, aradaki ücret farkı ödenmelidir.


Çerkezköy Yazılım, hizmet verdiği kişi/kuruluşa bu sözleşmenin şartlarını kabul etmiş sayılacağını beyan eder.


Çerkezköy Yazılım, işbu “Satış Sözleşmesi” hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Satış Sözleşmesi hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Kopyalama işlemine izin verilmiyor. :)